یادگاری ..

(+)

.. 

خداحافظ ای در نیم سوخته .. !

.

.

.

 

/ 26 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید محسن

به نام حضرت دوست خداوندا، از تو بخشنده‏تر کیست؟ از تو پوشاننده‏تر چه کس است؟ از تو در گذرنده‏تر کدام است؟ ما حیا نمی‏کنیم از گناه کردن و تو حیا می‏کنی از نبخشیدن. ما حیا نمی‏کنیم از نیامدن و تو حیا می‏کنی و از در نگشودن، به ما ذره‏ای حیا عنایت کن. خداوندا، بحر بی‏نهایت کرمت وسیع‏تر از برکه حاجات ماست. تو به سخاوت شهره‏تری تا ما به نیاز. تو به بخشیدن راغب‏تری تا ما به تکدّی. فقط تویی که سزاوار خواستنی و خواهش. فقط از آستان توست که رواست. سلام بزرگوار طاعات و عبادات شما قبول انشاء الله كه همه با عرض ادب و احترام به ميزبان مهربانمان كه در اين چند روزه ما به اون بيشتر توجه داشتيم زيرا كه او همواره و هميشه ما را نظاره گر هست و مراقب توانسته باشيم اعتماد صاحبحانه را جلب كرده باشيم كه قدم بر سراي دلمان گذارد و همه هستمان را در راهش فدا و فناء كنيم دعايمان كنيد در اين روزهاي آخر اين ميهماني خاص و بزرگ ×××××××××××××××× كجا عزيز برادر ؟ نكند ميخواهي تنهامون بگذاري ؟ اين

سید محسن

به نام حضرت دوست خداوندا، از تو بخشنده‏تر کیست؟ از تو پوشاننده‏تر چه کس است؟ از تو در گذرنده‏تر کدام است؟ ما حیا نمی‏کنیم از گناه کردن و تو حیا می‏کنی از نبخشیدن. ما حیا نمی‏کنیم از نیامدن و تو حیا می‏کنی و از در نگشودن، به ما ذره‏ای حیا عنایت کن. خداوندا، بحر بی‏نهایت کرمت وسیع‏تر از برکه حاجات ماست. تو به سخاوت شهره‏تری تا ما به نیاز. تو به بخشیدن راغب‏تری تا ما به تکدّی. فقط تویی که سزاوار خواستنی و خواهش. فقط از آستان توست که رواست. سلام بزرگوار طاعات و عبادات شما قبول انشاء الله كه همه با عرض ادب و احترام به ميزبان مهربانمان كه در اين چند روزه ما به اون بيشتر توجه داشتيم زيرا كه او همواره و هميشه ما را نظاره گر هست و مراقب توانسته باشيم اعتماد صاحبحانه را جلب كرده باشيم كه قدم بر سراي دلمان گذارد و همه هستمان را در راهش فدا و فناء كنيم دعايمان كنيد در اين روزهاي آخر اين ميهماني خاص و بزرگ ×××××××××× كجا عزيز برادر ؟ نكند ميخواهي تنهامون بگذاري ؟ اين خداحافظي معنايي غريب دارد در پناه حضرت دوست

خاکسار میکده

یا حسین .ع. سلام عزیز دل و نور عین و تاج سر... حمیدرضای عزیز و بزرگوار ببخشید دیر خدمت رسیدم ... گرفتار بودم ... با نوشتن این یادگاری هات دلمون رو خون میکنی... و با اون کامنتهات که برات تداعی میشه جیگرمون آتش میگیره ... من که حقا طاقت شنیدن این چیزها رو ندارم... احوالاتم دگرگون میشه ... تو این روزهای پایانی ماه مبارک دست توسل به ذیل عنایت ربانی سیده‌النسا حضرت صدیقه طاهره .س. میزنم و خودم رو در زلال حیات کوثر عرش الهی غوطه‌ور... التماس دعا و یا علی .ع.

محمدعلی(ایران اسلام)

سلام خدمت برادر گرامیم این یک خط شما که خیلی بیشتر از کل نواهای وبلاگم با دلها بازی میکنه!!! يا علي پر کن دوباره کِيْل مرا ايها العزيز!

راهیان حضور

سلام (( حضرت علی (ع): این سخن خدای تعالی ست و قرآن تصدیق کننده این حقیقت است که فرمود«به صبر و نماز یاری و مدد بجویید و هر آینه آن جز بر خاشعان بزرگ و سنگین است .سوره بقره /45» مراد از صبر رسول خداست و نماز برپا داشتن ولایت من است . بدین خاطر خدای متعال فرمود هر آینه آن سنگین و بزرگ است و نفرمود هر آینه آن دو بزرگ و سنگین است زیرا هر آینه ولایت حملش جز بر خاشعان بزرگ و سنگین است و خاشعان همان شیعیان روشن بین و اهل بصیرت می باشند و آن این است که اهل سخنان منحرف از قبیل مرجئه و قدریه و خوارج و دیگر ناصبیان همه به محمد اقرار می کنند و در بین آنها اختلافی نیست در حالی که جز گروهی اندک همه در مورد ولایت من اختلاف می کنند و منکر آنند و در برابر آن لجاج می ورزند . و هم آنان کسانی هستند که خدا در قران توصیف کرده و فرموده :«هر آینه آن جز بر خاشعان سنگین است »

راهیان حضور

خدای تعالی در جای دیگری از قران در مورد نبوت محمد و ولایت من میفرماید :« وچه چاههای آب که معطل ماندند و چه قصرهای عالی که بی صاحب گشت.حج/45» پس مراد از قصر،حضرت محمد است و مقصود از چاه آب معطل ؛ ولایت من است که معطل گذاشتند و انکار نمودند و هر کس به ولایت من اقرار ننماید اقرار به نبوت حضرت محمد به او نفعی نمی رساند چرا که هر دو قرین هم هستند و این به خاطر این است که پیامبر پیامبر مرسل و هم او امام و پیشوای خلق می باشد و پس از او منِ علی امام و وصی حضرت محمدم چنانکه پیامبر فرمود : یا علی نسبت تو به من به منزله نسبت هارون است به موسی جز آنکه بعد از من پیامبری نخواهد بود . پس فرمود : نخستین ما محمد و میانه ما محمد و آخرین ما محمد است پس کسی که شناخت مرا کامل گرداند، او بر دین درست استوار است . حدیث معرفت)) ممنون که به وبلاگ رویش سرخ ما (rahianehozoor3.blogfa.com) سر زدید. وبلاگ ما بخشهای مختلفی از جمله طرح کتابخوانی (rahianehozoor1.blogfa.com)، بانک سوال (rahianehozoor2.blogfa.com)، و دست نوشته ها و دل نوشته ها (rahianehozoor4.blogfa.com) دارد. مایل بودید سر بزنید.

فریدون انوشه

سلام عید فرخنده’ فطر بر شما مبارک باد.[گل] با آرزوی قبولی طاعات و عبادت و خدا نگهدارتان

خراباتی

اللهم أهل الكبرياء و العظمة ، و أهل الجود و الجبروت ، و أهل العفو و الرحمة ، و أهل التقوى................ .عيد سعيد فطر بر شما مبارك باد.

گدای فاطمه

سلام عيد سعيد فطر ، تجلي يک ماه لياقت و بندگي حضرت حق مبارک باد روز عيد فطر و فرصت فطر در حقيقت جايزه گرفتن است، تا کسي محصول عبادت يک ماهه اش را به عنوان جايزه دريافت بکند. [گل][گل][گل]