بسم رب الزهرا[س]

سلام

امروز مصادف است با اول رجب و ميلاد با سعادت امام محمد باقر بر همه عاشقان و پيشوايانشان تبريک و تهنيت باد.

و اما اينکه بايد ببخشيد اينجا دير به روز ميشه. موضوع از اين قراره که اقا حميد برای يه مدتی و به دلايلی از نوشتن کنار رفتن و من به جاشون اومدم. در ضمن من گفتم که لياقت ندارم ولی خوب ايشونم گفتند اگه ننويسم يا وبلاگ را تعطيل می کنند يا هم می بندندش که من هم حيف ديدم و نمی خواستم اينطور بشه بنابرابن قبول کردم.راستش فکر کردم خانم فاطمه زهرا که ما را قبول ندارند واسا همين اول يه کم دو به شک بودم که قبول کنم يا نه ولی بعد گفتم شايد بی بی خودشون من را طلبيدند حالا چرا من بگم نه نمی نويسم؟؟؟

برای همين گفتم چشم مينويسم ولی می دونم که هيچ وقت نوشته هام نمی تونند به خاک پای نوشته های اقا حميد برسند خلاصه اينکه تازه واردم اگه ايرادی در کارم می بينيد به بزرگی خودتون ببخشيد.

ولی خوب خودمونيم نوشتم واسا اهل بيت کار بزرگ و سختيه!!! نميدونم ميتونم درست اين کار را انجام بدم يا نه؟؟؟ ولی در هر حال سعادت بزرگی نصيبم شد تا برای بانوم فاطمه زهرا(س) بنويسم و بسيار ممنونم از اقا حميد که مسئوليت نوشتن در اين جای با صفا را به من حقير واگذار کردند.البته دراين راستا خود ايشون حتما به من کمک خواهند کرد و انشاالله خودشون هم هر وقت فرصت کردند اينجا را به روز ميکنند.

همين ديگه.

التماس دعای فراوان

يا علی